Zárubne

Jednoduchá zárubňa

Zárubňa je vyrobená z dosky MDF a pokrytá v celku dekoračnou fóliou DRE-Cell, Finish, fólia 3D, laminát CPL alebo prírodnou dyhou Natura. Komplet obsahuje: hlavný nosník (vodorovný prvok a dva zvyslé prvky), tesnenie, zostava pántov, príslušenstvo prvkov určených na montáž zárubne.

Zárubňa nastaviteľná

Zárubňa je vyrobená z dosky MDF a pokrytá v celku dekoračnou fóliou DRE-Cell, Finish, fólia 3D, laminát CPL alebo prírodnou dyhou Natura. Konštrukcia zárubne umožňuje jej použitie na steny o hrúbke 75 - 320 mm s nastavovaním +20 mm. Komplet obsahuje: hlavný nosník (vodorovný prvok a dva zvyslé prvky), tesnenie, zostava pántov, príslušenstvo prvkov určených na montáž zárubne.

Zárubňa nastaviteľná bezfalcová

Zárubňa je vyrobená z dosky MDF a pokrytá v celku dekoračnou fóliou DRE-Cell, Finish, laminát CPL alebo prírodnou dyhou Natura. Konštrukcia zárubne umožňuje jej použitie na steny o hrúbke 75 - 320 mm s nastavovaním +20 mm. Konštrukcia zárubne počíta s jej použitím pre krídlo dverí s hrúbkou 40 mm. Je vhodná pre použitie pri všetkých bezfalcových dverách. Komplet obsahuje: hlavný nosník (vodorovný prvok a dva zvyslé prvky), tesnenie, zostava pántov, príslušenstvo prvkov určených na montáž zárubne.

Adobe Acrobat Pro PDF mPodrobný popis zárubní a technické parametre

Vizualizácie

start 0007 SILIA bulaj stalowy gabiano

Inšpirujte sa a vyberte si tie najvhodnejšie dvere do vášho interiéru na základe vizualizácií DRE. V prípade, že nie ste rozhodnutí, s výberom vhodných dverí vám poradíme aj my.

button galeria vizualizacii

Technické informácie

start 0009 ILIS2 cubanit

Aby vaše nové dvere správne fungovali, je dobré nahliadnuť aj do technickej dokumentácie. Pokiaľ by ste si neboli istí alebo máte inú neštandardnú požiadavku, obráťte sa na nás.

button technicke informacie